Mariusz Roman


Wszystkie osoby zainteresowane kontaktem z radnym Mariuszem A. Romanem mogą uczynić to na wiele sposobów. Radny jest do Państwa dyspozycji każdego dnia.

Bezpośrednio: Podczas dyżuru radnego w każdą drugą i czwartą środę miesiąca w godz. 15.00 – 17.00 w biurze poselskim Wiesława Walendziaka, w budynku Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości przy ul. 10 Lutego 33, pokój 405, tel. 782-01-51.

Najbliższe terminy dyżurów to: 26 lutego, 12 marca, 26 marca, 9 kwietnia, 23 kwietnia, 14 maja, 28 maja, 11 czerwca, 25 czerwca.

Telefonicznie: Istnieje możliwość umówienia spotkania dzwoniąc do radnego na numer 0504 253-720 (istnieje możliwość nagrania wiadomości – radny oddzwoni jak tylko to będzie możliwe). Istnieje również możliwość umówienia spotkania z radnym za pośrednictwem Biura Rady Miasta tel. 620-27-27.

Elektronicznie: Można napisać do radnego bezpośrednio z tej strony – klikając na zakładkę poczta, lub wysłać e-mail na adres: poczta@mariuszroman.pl. Wreszcie można próbować złapać radnego lub napisać do niego na Gadu-Gadu: 1434527.

Radny bardzo chętnie spotka się z każdą osobą, której może być pomocny. Z tych spotkań bardzo się cieszy, tym bardziej, że wielokrotnie udało mu się już skutecznie interweniować.

Jeśli przed spotkaniem z Państwem, radny powinien zapoznać się z jakimiś dokumentami czy materiałami, to bardzo prosimy o ich wcześniejsze przesłanie lub dostarczenie do Biura Rady Miasta. Znajduje się ono w budynku Urzędu Miasta w Gdyni na pierwszym piętrze. Każdy z radnych ma tam swoją przegródkę na materiały i stamtąd odbiera korespondencję. Ten pomysł bardzo dobrze się sprawdza i bardzo często mieszkańcy Gdyni z niego już skutecznie korzystali.

Mariusz Roman